2021-2022 оқу жылының қазан айында келесі іс-шаралар өткізілді:

— Мұғалімдер күнін мерекелеу аясында 2″ А » сынып оқушылары қатысқан #ұстаздаркүны #ұстазыңқұттықта # челлендж;

— қоғам қайраткері, жазушы, ағартушы, «Алаш» партиясының мүшесі Міржақып Дулатовқа арналған «ұлт ұландары» тақырыбындағы «парасаттылық сағаты» онлайн сабағы. «Парасаттылық сағаты» барысында осы мықты және көрнекті тұлғаның өмір тарихы мен шығармашылық жолы туралы айтылды.;

— «жасөспірімдердің құқықтық жауапкершілігі» дәрісі 7 сынып оқушыларына өткізілді, оны полиция полковнигі О. В. Чиржова өткізді.

-6-8 сынып оқушыларына арналған тренинг элементтері бар «интернеттің қауіпсіз әлемі» дәрісін М.Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университетінің экономика факультетінің 1 курс студенті Грибова Валерия Радионовна өткізді. Өткізілген іс-шара балалардың қазіргі ақпараттық-телекоммуникациялық ортада жауапты және қауіпсіз мінез-құлық дағдыларын қалыптастыруға және ақпараттық қауіпсіздік мәселелерінде сауаттылықты арттыруға ықпал етеді.

— 3 — сынып оқушысы Белын Станислав «Ұлы дала мұрасы» әлеуметтік жобасына қатысып, 1-дәрежелі диплом иегері атанды. Жүлде ретінде Ы. Алтынсариннің туған жеріне саяхат жасады;

— «Жас Өркен»ЖҚБ мектеп жасағы полицияның жас көмекшілерінің қалалық сырттай байқауына қатысты;

-8 – сынып оқушылары «ProEco» республикалық экологиялық жобалар байқауының облыстық кезеңіне қатысып, «қоқысты бөліп тастаймыз-табиғатты сақтаймыз!»Таза қала сізден басталады» номинациясы бойынша;

— Халықаралық қарттар күніне арналған «Мейірімділік пен құрмет күні» қалалық фотосуреттер байқауына 10 оқушы қатысып, жүлделі орындарға ие болды:

— Лилимберг Максим 2 «В»-3 орын;

— Бермұхамбетов Аслан 4 «Б» — 3 орын;

— Абдрахманова Даяна 7 «А» -3 орын.

-Мектеп Парламенті мүшелері арасында ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «ең үздік репортаж» республикалық қашықтық байқауы өтті. Бейнероликте мектеп Парламентінің құрылған күнінен бастап қызметі көрсетілді.